Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan frissítsem a laptopom...

Hogyan frissítsem a laptopom BIOS-át? (Kiegészítés lent)

Figyelt kérdés

Adott egy Hp G62 A világért se akar belépni a Biosba :S Ha találkoztál már ilyen esettel örülnék ha tudnál segíteni :)

Újra szeretném telepítni a gépet és ugye ahhoz be kéne állítani hogy bootoljon cd ről és hát nem enged be.


2012. jan. 1. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

[link]


2009 közepén, illetve azt megelőzően gyártott modellek

A BIOS eléréséhez és diagnosztikai ellenőrzések futtatásához nyomja meg a tápkapcsológombot , majd rögtön nyomja le, és tartsa lenyomva az F10 billentyűt. (Az F10 az EFI-vel rendelkező régebbi és újabb gépeknél is használható a BIOS elérésére.)


:))

2012. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) De így sem jó :/
2012. jan. 2. 17:06
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor hozd el belépek! :)

Mást én sem tudok mondani


az F2 öt próbáltad ? F12 öt láttam hogy ajánlják azzal sem működött a boot menu ?!?.....,


[link]

2012. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Én elviszem csak mond a címet :D

Am mindent próbáltam már ami létezik szegény kép még csoda hogy megy :D összenyomkodtam mindent amit olvastam a hp oldalon azokat is :D frissítésszerüséget is csináltam rajta aztán semmi. Meg kéne jelennie a hp logónál hogy press esc to ... és nem jelenik meg. Régen hát mennyire régen augusztusba vettem a gépet hát azóta többször is sikerült belépni csak most nem egy ideje nem enged be.

2012. jan. 2. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!