Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keresek egy játékot, de...

Keresek egy játékot, de sajnos nem tudom a nevét. Tudnátok esetleg segíteni ebben?

Figyelt kérdés

Régen meg volt ez a játék, csak már nem emlékszem a nevére. Tetszett, csak anno elakadtam és így nem vittem tovább. Szóval amit a játékról tudok az:

Egy fiatal szőke kalóz sráccal kell benne menni és küldetéseket csinálgatni. Kb. ennyit tudok, de néhány küldetésre még emlékszek:

Volt olyan, hogy a borbélyhoz be kellett menni és levenni a plafonról valamit, de valakit éppen nyírt a borbély. Úgy lehetett beülni a székbe, hogy a fésűre rá kellett tenni tetveket és amikor a székben ülő pali megfésülködött kirohant és be lehetett ülni a helyére.


Vagy:


Egy hajóhoz ki kellett menni és valami majmok nem engedtek tovább (itt akadtam el). A majmok kitettek engem a kidobó ugródeszkához és beledobtak a vízbe, de alatt volt a hajó így nem fulladt meg a pali


Tudna valaki segíteni ennyiből? Ha küldtök emberke képet megmondom hogy az volt e vagy sem. :D

Köszi előre is!


2012. jan. 2. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából mikori? Milyen a grafikája (úgy értem még 2D-s, vagy már 3D-s - gondolom előbbi)? Egyéb infó esetleg róla, külsőre, grafikára, mert ez így szerintem elég kevés...
2012. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2D-s volt, hát úgy kb. általános iskolás koromban lehetett ez még alsó tagozatban tehát egy olyan 6-7 évvel ezelőtt.
2012. jan. 2. 17:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Ne képzeljétek fullos játéknak. 2D-s grafika rajzos effektek. Arra még emlékszem hogy füzetborítókon is rajta volt anno. :D
2012. jan. 2. 17:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha lehet így kifejezni, a játék mintha egy kijutós játékra emlékeztetne. Meg kell találni dolgokat, amiket mással kell kombinálni és úgy felhasználni. Pl. ilyen ez a tetűs is, hogy nem lehet csak úgy rászórni a fejére, rá kell rakni a fésűre. XD
2012. jan. 2. 17:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Még arra emlékszek, hogy a táj/környezet délies volt. Van benne egy napozó pali is. Egy hatalmas kígyó is ami megeszi a karakterünket de ki tud jönni belőle valahogy.
2012. jan. 2. 18:34
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm már küldött róla egy kéept:

[link]

2012. jan. 2. 18:38
 7/8 László22 ***** válasza:
curse of the monkey island ez lenne a játék neve kérem a zöld kezet :D
2012. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megkapva! :D
2012. jan. 3. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!