Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne EZT visszaállít...

Hogyan lehetne EZT visszaállítani? Windows 7 Ultimate

Figyelt kérdés

Windows 7 Ultimate újratelepítés.

Eddig,ahogy azt megszoktam Windows 7-nél,ha leküldök a tálcára,és felnyitok a tálcáról programokat,akkor azok "sikamlósan",folyamatosan jelennek meg.

Nem úgy,mint most.Jelen pillanatban úgy jelenik meg,mint anno a Windows XP-nél:egyszerűen csak felugrik a kívánt program.Hol tudom visszaállítani ezt a beállítást!?Nagyon zavaró.


2012. jan. 2. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Engdélyezd az Aero témát és megoldódik, feltéve ha van elég vga memória(min 256MB).
2012. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 optimus8 ***** válasza:
Így van. Ha elég erős a VGA kártyád, akkor a legegyszerűbb, ha a Rendszerminősítéssel megállapíttatod, hogy hány pontot ad a gépedre a Windows, azzal automatikusan beállítja az Aero megjelenítést és még a gépedről is képet kapsz, hogy mennyire erős.
2012. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ugyanaz a gépem maradt,ami ezelőtt volt,mielőtt beütött a probléma.Ott működött rendesen.Ugyanaz most a rendszerminősítés számat,mint ezelőtt (5,9 pont az élményindex). Beállítottam az aero témát,de a helyzet változatlan.
2012. jan. 3. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:
vga driver rendesen fel van telepítve? Töltsd le a legfrissebbet a gyártó oldaláról. Ez miatt lehet még!
2012. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kedves utolsó kommentelő!

fel volt rendesen telepítve,nem tudom még mindig,hogy mi lehetett a gond.

azt tudom viszont,hogy egy újratelepítés segített orvosolni a problémát.

2012. jan. 23. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!