Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Nem müködik a bluetoot a...

Üdv! Nem müködik a bluetoot a windows 7-en. De müködött. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A Bletooth-fájlátvitel nem fejezödött be

A windows nem tudott átvinni egyes fájlokat

nem sikerült a fájl elküldése,mert a kapcsolat létrehozása meghiusult.Ellenörizze,hogy a Bluetooth-rádio csatlakoztatva van e.

A vissza gombra kattintva ujra probálkozhat.

Amit itt leirtam az egy kis ablakban jelenik meg,és a ,,vissza"gomb halvány,nem is lehet rákattintani.Egyébként beépitett bluetoot van a gépen.Miért nem müködik? :-(


2012. jan. 2. 18:02
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Ha választok hogy küldjek,vagy fogadjak,ennyi az összes ami történik,és csak bezárni tudom a programot,és ha megnyitom,ugyanez van. :-(

2012. jan. 2. 18:18
 2/3 optimus8 ***** válasza:
Pofonegyszerű! Ha telefonról, vagy bármilyen bluetooth-képes eszközről akarsz küldeni fájlt GÉPRE, akkor még a küldés előtt a GÉPEN a FÁJL FOGADÁSA-ra kell rámenned. Ezután a telefonon/más eszközön kijelölöd a küldendő fájlt és a gépedet kiválasztva már fogadja is a gép. Ha meg GÉPRŐL küldesz telefonra, akkor a telefonon legyen bekapcsolva a bluetooth és FÁJL KÜLDÉSE-re mész rá, megkeresed a küldendő fájlt és már megy is. Örültem
2012. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. :-)) De már neharagudj azért nem vagyok hüle. vagyis nem müködik igy ahogy irtad.Sehogyse müködik. Ám rendben,megirom a történést... Gépen bekapcsolom hogy fájl fogadása. Erre megkapom az ablak üzenetben hogy nem fejezödött be a fájl átvitel,vagyis amit képen is láthatsz fönti linken. a telon küldöm a képet de már a küldés elött azt irja ki hogy nem talál eszközt. Hm...
2012. jan. 5. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!