Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik valami szoftver,...

Létezik valami szoftver, mellyel vágólapról tudok képet feltölteni pl. imgur-ra, imageshack-re, vagy egyéb képmegosztó oldalakra?

Figyelt kérdés
Hasznos kis program lenne, ha létezne ilyen esetleg.
2012. jan. 3. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek ehhez program. A vágólap tartalmát bármelyik egyszerű rajzprogramba be tudod illeszteni, elmented és mehet fel bárhová... Így egyszerűbb, ezért ezt írom...
2012. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem én, de pl. ha sorozatban screenshotolok, vagy nem akarok azzal időt vesztegetni, hogy képeket screenshotolok, mentek, töltök, stb, akkor hasznos lenne. Szóval nagy mennyiségben hasznát venném. De egy sima imgur vagy imageshack (de inkább imgur) batch uploader is jó lenne, amivel egyenesen az profilomban tudom menteni a képeimet.
2012. jan. 3. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!