Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell telepíteni az...

Hogy kell telepíteni az Unreal Tournament 1. részéhez a magyar szinkront és honnan a búbánatból?

Figyelt kérdés
.hun kiterjesztésű fájlokat találtam a neten, de ezekkel mit kell csinálni? Illetve találtam egy exe fájlt is, amit ugyan telepítettem, de mivel az én UT-mat nem kellett anno telepíteni, így nem működött ez sem. Ezután gondoltam a telepített fájlokat átmásolom a játék System könyvtárába, de ez után sem történt semmi. Arról már nem is szólok, hogy a játékban a Preferences menüpontban semmilyen nyelvi beállítást nem látok. SEGÍTSÉG!
2012. jan. 4. 00:54
 1/1 anonim ***** válasza:
28%
Régi a kérdés mi ?? . Nah szóval ha látod ha nem akk is megmondom én nem tok segíteni csak 2 - tő pontban . 1 . : [link] . Írja magyarul ha kicsomagolod talán . De a biztos az a második . :D:D . 2 . : Vedd meg a szinkronos magyart . :D:D . Nah remélem segítettem de nem biztos . :D:D . Nah Szia . :D:D .
2012. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!