Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szükségem van automatikus...

Szükségem van automatikus frissítésekre?

Figyelt kérdés
Új notebook, elvileg gyorsnak kéne lenni, de nem az. Gondoltam ha kikapcsolom a frissítéseket és törlök néhány programot... bár jó lenne tudni mi az amire szükségem van..
2012. jan. 4. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá, ne törölgess bele. Utólag több munka lesz vele amíg visszaállítod, mert nem működik.


Az automatikus frissítés sem feleslegesen készül el, az tartalmazza a rendszer javítását, biztonsági és stabilitási frissítéseket. Telepítése nem káros a gépnek, és nincs is hatással a gyorsaságára, hiszen csak pár fájl van kiegészítve vagy javítva.

2012. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy a frissítések lassítják?
2012. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Notebook pontos típusa?

vírus irtót használsz? van sok free ingyenes

ha használsz lehet az lasítja alegújabbak már nem lasítják igazán gépet

régeben volt ilyen hogy virus irtó belasítota

vagy ha fizetös proba változatod van valamelyik "erös" virusirtóból

2012. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!


Csekkold milyen programok, alkalmazások futnak a háttérben amik zabálják a memóriát, vagy pörgetik a procit, és szedd ki őket az automatikus rendszerindításból.

Csomó felesleges program indul rendszerindításkor, ez megoldja a problémád!

2012. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Használhatod erre CCleaner t (Piriform oldaláról) Automatikusan induló programok menunél találod öket

de ez a program sokminden másra is jó

2012. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ASUS R051BX-WH100IS a típus. Tényleg nem értek hozzá, de volt, h fél óra alatt kapcsolt ki, mert telepített, ebből gondoltam. Az meg van, hogy mely programok indulnak indtáskor, de, hogy ezek közül mi az mi felesleges azt nem tudom. CCleaner töltve.
2012. jan. 5. 10:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy win7 és nm töltöttem semmit le, minden rajta van ami kell, vírusírtó is
2012. jan. 5. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Futtatás/msconfig


Itt az automatikus indulásnál akár mindet kiveheted, mert csak kényelmi funkcióként futnak, nem rendszerkritériumok.

2012. jan. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!