Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Vistam van fel szeretn...

Windows Vistam van fel szeretném tenni a 7-et, de vannak nagyon fontos fájlok a gépemen megoldható valahogy hogy ne vesszenek el?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 16:12
1 2
 1/13 anonim válasza:

pendrive,cd,dvd,vagy amire akarod rakd át.

amikor én telepítettem,egy "OldWindows" nevű mappába rakta ezeket.A kérdés automatikusan felteszineked,csak válaszd ki.

nekem ez xp-ről vistára volt, de a win 7-ben tuti van ilyen

:)

2012. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Egerecske ***** válasza:

Csinálsz 2 particiót. Egyiken a rendszer másikon pedig a fontos adatok legyenek.

[link]

Esetleg amíg nem húzod újra a rendszert, a fontos adatokat ki lehet menteni több dologra is. (külső hdd, pendrive, lemez,stb)

2012. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem formázod le a vinyót akkor lesz egy old.windows nevű mappa, ahonnan kimásolhatod a fontosabb dolgokat, de utána töröld mert lefoglal jó pár gigát.
2012. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Egerecske ***** válasza:
Jól mondja az előttem szóló :)
2012. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat majd csinálok egy biztonsági mentést.általában mikor újratelepítem automatikusan leformázza mit kéne tennem? És esetleg ez a windows áttelepítő ez segíthet vagy ez hogy van?
2012. jan. 4. 16:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem formáz az le semmit automatikusan...
2012. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem formázza automatikusan, ki fogja írni a partíciókat, és alatta a lehetőségeket (törlés, felosztás, formázás). Ha itt nem mész rá semmire, nem fog semmit sem letörölni.
2012. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam csinálni, hogy beteszem a cdt indításkor és akkor rögtön a telepítő program jön be.Lehet meg kéne várni míg bekapcsol és csak utána betenni vagy mi?
2012. jan. 4. 17:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó úgy is, de a legjobb, ha újraindítod, mikor már bent van.
2012. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj frissíteni WIN7-re, mielőtt leborotválnád a partíciót :)


[link]

2012. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!