Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen formátumba/milyen...

Milyen formátumba/milyen programmal lehet a legjobban tömöríteni?

Figyelt kérdés

fájlokat szeretnék tömöríteni, hogy kevesebb helyet foglaljon. Fontos lenne, hogy minél kisebb mérete legyen!

(Rar, zip alig tömörít valamennyit). Van olyan program, amivel látványosan lehet tömöríteni? (nem 5-10%-ot, hanem mondjuk 25-50)


2012. jan. 4. 18:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
a RAR, ZIP igen jó tömörítési hatásfokú. Fájloktól függően 30-90 %-os!!! Persze ha már eleve tömörített fájlt akarsz tömöríteni (MPG, AVI, JPG, ISO, GIF, MP3, MP4) akkor nem igen lesz eredménye. Ezek nagyon jól és gyorsak. Van ennél egy kicsivel jobban tömörító progi, de az 50-szer több ideig tart, épp ezért nem érdemes használni...
2012. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy torrenten (akit érdekel, melyiken) letöltöttem a San Andreast 1megabájt!!! méretűre csomagolva, és ELINDULT!

Aki nem hiszi, üzibe küldök linket, kipróbálhatja (ha nem indul, tömörítse ki újra, nekem is 2.-jára indult el)

2012. jan. 4. 18:49
 3/32 anonim ***** válasza:
Igen és mennyi kitömörítve a játék?
2012. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
És melyik GTA-ról van szó?
2012. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
San Andreas, és kb 4 GB kitömörítve.
2012. jan. 4. 18:56
 6/32 anonim ***** válasza:
1 megabájt. Ez vicc, te meg bedőlsz...
2012. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Én nem bedőltem, hanem játszok vele :P
2012. jan. 4. 19:21
 8/32 anonim ***** válasza:

Már pedig ott tuti van még valami a háttérben, mert GARANTÁLTAN nem lehet akkora.


Esélyes, hogy az csak egy indító cucc és valahol a háttérben ott van a többi file.

Ekkor NEM LEHET.



Amúgy az egyik legjobb tömörítő a 7zip. ( [link]

Az LZMA2-ese igen szép dolgokat produkál.

2012. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Ja és amúgy az adatoktól is függ a tömörítés mértékének lehetősége.

Sima szöveget, vagy "nyers" (bmp) képeket nagyon kicsire le lehet vinni, de olyan formátumokat, amik alapból tömörítve vannak nem sokkal fognak csökkenni.

2012. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

4 Gigát - mert kb ekkora a game - az életben nem húzol össze 1 megára. Torrentem nincs, de ha tényleg egy mega az egész, akkor küld át emailbe és felteszem :))

Privibe megírtam a címem...

2012. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!