Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a leggyorsabb vírusirtó...

Melyik a leggyorsabb vírusirtó program? Kell-e egyátalán?

Figyelt kérdés
Volt egy gépem azon 2 éve Avast-antivírust használtam viszont az a gép tönkrement és vettem egy pöpec acer aspire 5315-ös gépet!Vista van rajta és nem is akarok váltosztatni rajta!Igazából netezésre és iskolával, munkával kapcsolatos dolgokat csinálok rajta.:powerpoint,word,facebook,e-mail,skype,youtube,itunes,valamint film nézése!16 éves vagyok de nem szokásom gépen játszani mert van konzolom viszont van egy játék amit játszok és az a minecraft!!A gáz hogy ráraktam a laptopra az Avastot és hát mit ne mondják nagy sebbeség különbséget tapasztalok!Most mit tegyek?Kell-e egyátalán rá ha csak erre használom?
2012. jan. 5. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Vírusírtó az kell, de nem muszáj ezt használnod...
2012. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kelleni nem kell, csak NAGYON hasznos ha van.

(A gép működik nélküle. :P )

2012. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Elsősorban én letörölném azt a csúf Vistát és ráraknék egy nomrális Win7-et és autána jöhetne egy Eset Smart Security, Kaspersky, vagy Panda Antivírus.


Kell, ha netezel, mert valamennyire megvádi a géped, de a világ legjobb vírusirtója sem véd teljesen meg mindentől, szóval ésszel netezve és a rendszert rendszeresen karbantartva évekig lehet használni egyszeri telepítéssel a géped.

Az Avastot, pedig felejtsd el, mert az nem nevezhető vírusirtónak. :-)

2012. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a másodiknak

igen működik nélküle is de nem sokáig

2012. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne magyaráz te harmadik te kis windovs 7 imádó ! Már megbocsás de mindenki maga had döntse el melyik operációs rendszer kell neki. Amugy meg az imádot windovs 7 az a csúf szemet bántó marha nagy internet könyvtár medialejátszó jel meg nagy zászló ott a közepén fúj . A vistán legalább normálisan vanak a jelek internet medialejátszó nem olyan marha nagy mint a win 7 é . win 7 tezél a microsoftal együt a vista akor is jobb csak a microsoft ráakarja mindenkira eröltetni a win 7 et de rám nemtudta mert megszereztem a vistát , ugyanus amerikába is vistát ajánlják a gépekre ezt valaki it írta amerika egy fejlet hely de magyarország az nem .
2012. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
HááT vírusölö az kell de nem az Avast! mert nekemteljesen elrontatotta a WinXP-t
2012. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!