Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus beépített webcamera...

Bananina kérdése:

Asus beépített webcamera megfordulásával, mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Asus x59sl-es laptopom van,de a webcamera fordítva mutatja a képet (fejjel lefelé). Most töröljem le az eredeti webcamerát és szedjek le egy telepítőt neki? Vagy mit csináljak,hogy normális legyen? (ilyen webcamerám van: USB2.0 UVC 1.3M )
2012. jan. 6. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
A webkamera beállításainál keress olyat, hogy >Image Flip<, ha rákattintasz, megfordul a kép.
2012. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Asus-ék ezt már évek óta csinálják valami meggondolásból, több helyen is találkoztam vele. A gyári Asus drivert kell hozzá telepíteni, mert abban benne van, hogy automatikusan visszafordítja.
2012. jan. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

09.09-es válaszolónak:

az a baj,hogy nekem nem ír ilyet sehol.


09.18-as válaszolónak:

nem hagyja,hogy telepítsem az újjat,mert azt írja,hogy nem lehet telepíteni..

Ha frissíteném,arra meg azt írja,hogy az eszköz tökéletes állapotban van és napra kész..

2012. jan. 6. 09:37
 4/10 anonim ***** válasza:

"09.09-es válaszolónak:

az a baj,hogy nekem nem ír ilyet sehol."


Honnan tudod(milyen programot használsz) hogy látod a fordított képet?

2012. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

13.47-es válaszolónak

Onnan tudom,hogy fordítva van a kép,mert az MSN, Skype,Yahoo,stb.. alkalmazásokon fejjel lefele láthatóak a dolgok. Leszedtem egy CMOS-Camera D-max nevű programot,ami frissítené,ott olvt egy olyan .exe,hogy VideoWiew és az is fejjel lefele mutatta.

Most fogom törölni a webcamerát ls a helyére teszem az előbb említett CMOS-Camera D-MAX-ot. Remélem működni fog.

2012. jan. 6. 22:56
 6/10 anonim ***** válasza:

No, akkor ezt próbáld meg:


A Skype-n >Eszközök ->Beállítások ->Videóbeállítások ->Webkamera beállításai ->Stream Property ->Image Flip->pipáld BE! Vagy, ha be van, akkor pipáld KI!

2012. jan. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kipróbáltam mindent,de semmi nem mutatkozott. Skype-on mikor a beállításoknál beszerentém állítani a webcamerát nem engedélyez semmilyen műveletet (pl: kontraszt,görgetés,döntés stb).

Már töröltem is és felakartam tenni rá a frissebbet,de nem engedélyezte,azzal az üzenettel drukkolt elő,hogy: A telepítés nem sikerült! USB2.0 UVC VGA/1.3M WebCam

2012. jan. 14. 20:40
 8/10 anonim válasza:

Hülye Asus-osok fordítva rakták a webkamerát.

Nekem Asus K50C Series van és nekem is fordított a webkamera.



By: DroopBen

2014. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 biztoshogynembiztos válasza:

Megoldás:

Töltsd le ezt a drivert: [link]


Ezután csomagold ki a letöltött mappát.A mappában keresd meg ezt a fájlt:::: snp2uvc.inf :::::

Jelöld ki, majd szerkesztésre katt.Amennyiben megnyitotta,

keresd meg a szerkesztés lehetőséget az ablakban.Ott menj a keresés részre--majd írd be:Flip.Kattints a (Következő keresés)gombra a már megnyílt kis ablakban.Kicsit húzd lejjebb a csúszkát a jegyzettömb ablakában, ha még nem mutatná a kijelölt részt amit megtalált, és ott lesz az első rész (HKR,DefaultSettings,Flip,0x00010001,1) aminek így kell kinéznie -(HKR,DefaultSettings,Flip,1x00010001,1).

Amennyiben ez megvan, a (Következő keresése) gombra katt mégegyszer és akkor megtalálod ezt (HKR,Settings,Flip,0x00010001,1)aminek így kell kinéznie-(HKR,Settings,Flip,1x00010001,1) persze zárójelek nélkül-:3-.Amennyiben az összesen 2db 0-át átírtad 1-re az x-ek előtt, az ablakon keresd a Fájl menüpontot, ott menj a Mentés másként lehetőségre majd mentsd le.Felül kell írni a már meglévő azonos nevű fájlt.

Amennyiben ez is megvan, a letöltött mappán belöl, keresd a (2ksetup.exe) nevű fájlt, és indítsd el.Minden megjelenő ablakban igen, ok, tovább..Amennyiben a telepítés befejeződött, újraindítást fog kérni.Újraindít, és már működik is!

2015. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

biztoshogynembiztos nevű felhasználó


megcsináltam de hiba üzenetet kapok a végén és nem újraindítási lehetőséget

2015. okt. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!