Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield bad company 2...

Fantasyargo kérdése:

Battlefield bad company 2 hiba. Megoldható egy új crackel?

Figyelt kérdés

Amikor beinstaláltam,rendesen ment,és az 1.,,videó,,is rendesen lement,de amikor szabad irányítást kaptam,akkor már nem volt rendben.Amikor az egeret balra húztam,hogy balra tudjak nézni,jobra nézett.Azthittem,hogy fordítva van beállítva,de amikor jobbra húztam az egeret,akkor jobra nézett.Amikor lefele húztam az egeret,akkor is felfele néztem,és sehogysem lehetett átállítani.

Az egyik barátom azt ajánlotta,hogy húzzak le egy új cracket és akkor automatikusan megoldódik a probléma.

Ez igaz?És ha igaz akkor honnan tudok letölteni cracket?


2012. jan. 6. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen ez tipikus hiba a tört verziónál. Próbálkozz másik crackel.
2012. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

oks köszi.

Jobban utána néztem és találtam egy videót,ahol azt ajálják,hogy nem kell másik crack,hanem csak ilyen,meg ilyen txt fájlt kell készíteni és ezekbe ezt,meg ezt bemásolni a txt-be és ezeket bemásolni a crackel együtt a mappába,de itt részletesen levan írva:

http://www.youtube.com/watch?v=U9t4DiLkvRE

2012. jan. 7. 20:05
 3/3 Osztopány György válasza:
Én hiába töltök le új mouse fix cracket akkor se akar helyre jönni!
2014. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!