Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IE és a Miscrosoft Office Xp...

IE és a Miscrosoft Office Xp mindkettőnél az a problémám, ha gögetem/gördítősávban huzom le/fel szaggat a kép. IE-t megoldottam lecseréltem Mozzillára ott érdekes nem szaggatott. Microsoft Office Xp-t lecseréltem 2003 ra de még mindig szaggat?

Figyelt kérdés
Úralett rakva az XP
2012. jan. 6. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
üdv a xp ujra rakása után a Videokártya is ? mármint a driver?
2012. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
IE beállításoknál van olyan XP alatt, hogy finomgörgetés?? Azt próbáld ki ha van..
2012. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehet megnézni milyen a videó kártyám? Asztal jobb clik/tul/beáll/speciális/adapter de oda nem ír semmit azon belül tulajdonságoknál írja VGASAVE... Tulajdonságokhoz kiírja: Nem PnP (Plug and Play) illesztőprogramok
2012. jan. 7. 12:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Rendszer-azon bellül eszközkezelő

és ott videokártyák

és ott mit látsz?

2012. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ott csak annyit látok, hogy egyébb eszközöknél van olyan videóverézlő (VGA-Kompatibilitis), de leszedtem olyan hogy driver scanner (2012-es) ott is kiírja videóverézlő (VGA-Kompatibilitis) installed n/a learn more-nál New Driver. Avaible to download kiírja version 6.14.12.7533 ezt letöltsem a netről?
2012. jan. 7. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:

NE !! inkább töltsed le majd telepitsed az aida64 et azzal megtudod nézni

:)

írd ki nekem és mellékelek 1 linket

2012. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

:D megvan!

NVIDIA GeForce 8600 GT


[link]

2012. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
285.58-desktop-winxp-32bit-english-whql
2012. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Klikk ide és már tölti is [link]
2012. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!