Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet (milyen programmal)...

Hogy lehet (milyen programmal) úgy megszerkeszteni képet hogy? (leírás lennt)

Figyelt kérdés
... több kép legyen összeszerkesztve mindegyik máshogy döltve, úgy hogy bele lógjanak egymásba és oylan legyen mintha fényképek lennének egymásra dobálva? szóval oylan effekt amitől olyanok mintha fényképek lennének...
2012. jan. 6. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Photoshop: minden képet megnyitsz layerként. Ezeknek adsz X px nagyságú belső vagy külső körvanalat, majd egyesével méretezed, mozgatod és forgatod őket. Ez az utóbbi három lehetőség egyszerre elérhető a CTRL+T kombináció alkalmazásával a rétegen.
2012. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Picasa-ban is van ilyen.

[link]

2012. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem picassa van de azzal nem lehet olyat.. legalábbis én eddig nem találtam olyat effektet... :D photoshopot akk majd feltelepítem. van cd-m csak lusta vagyok feltelepíteni. :"D
2012. jan. 6. 23:29
 4/4 A kérdező kommentje:
megtaláltam picassán hogy hol kell. :D köszi a válaszokat. :D
2012. jan. 6. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!