Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit ürítsek ki a Program...

Mit ürítsek ki a Program files-ból?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy még csak augusztusban vettem a laptopot, akkor tesóm elvitte valakihez h installálják rá a windowsot, s a C-ben összesen 20 GB a hely, abból pedig most 55 MB szabad. Átnéztem a Program Filest, ott egy csomó minden van. Az a baj, hogy jobb alsó sarokbana gép már többször is kijelezte, hogy kevés a szabad hely a C meghajtón és, hogy ürítsek. Nos megnéztem a Program Filest (angol windows) de nem tudom, hogy mit törölhetnék. Annyi minden van, félek, hogy valami olyasmit törlök, ami nagyon fontos a gépen. Valaki tudna segíteni az ürítésben?? Ilyesmi programok vannak: 7-zip, Adobe, Application Updater, ATI Tehnologies, Cisco, Common files, DivX, Google, Hewlett-Packard és még sok más. helyesírásért bocsi. UI: NAGYON SÜRGŐS ÉS FONTOS!!
2012. jan. 7. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hozzá ne nyúlj, nem ott kell adatszemetet törölni!


Első kérdés: Milyen windows?

2012. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
7-es
2012. jan. 7. 14:21
 3/15 anonim ***** válasza:
:)) ki volt az a idiota aki 20 gb ra win 7 est rak fel minimum 80 gb ot szoktam hagyni :)
2012. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

cclenear :)

hátha bövül 2 gb ot

2012. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
van ccleaner-em naponta használom... nemrég is frissítettem vele
2012. jan. 7. 14:28
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor rendszer programok és szolgáltatások és ami nem kell azt törlöd :)


Vagy egy másik partícióról raksz vissza üres területet

ezzel a progival :)

partition magic

[link]


Mivel csak 50 megád van a c: nigy ha van másik partició oda mentsed és oda telepítsed

2012. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20 gigára 7-est felrakni bizony hiba, 30 gigán viszon már kényelmesen elfér 6 giga szabad hellyel, lapozófájllal. CCleaner mellett ajánlanám a tuneup utilities 2011 program felrakását is, ugyanis az több adatszemetet töröl, például a windows update biztonsági másolatait is, ami akár másfél giga is lehet!
2012. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

pedig bizony ki lehet sok mindent törölni a Programok mappából is , ilyent mint pl a Google nyugodtan ,

de ha pontosan megírod a listát,segítek ,és törlés után is hibátlanul fog menni a géped

2012. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az ATI-t nehogy kitöröld, azon kívül amiket nem használsz, azt nyugodtan kitörölheted.
2012. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

tessék itt a lista segíts kérlek:

7-Zip

Adobe

Application Updater

ATI Technologies

Cisco

Common files

DivX

Google

Hewlett-Packard

Internet Explorer

IObit

Java

Join Air

K-Lite Codec Pack

Microsoft Silverlight

Microsoft Works

Microsoft.NET

MSBuild

Opera

PhotoFiltre

Realtek

Reference Assemblies

uTorrent

Winamp

Windows Defender

Widnows Live

Windows Mail

Windows Media Player

-||- NT

-||- Photo Viewer

-||- Portable Devices

-||- Sidebar

Yahoo!

2012. jan. 9. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!