Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha letöltöm torrentről a...

Ha letöltöm torrentről a windows 7-et utána milyen lépéseket kell tennem hogy működjön is?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne hogy a win 7 fusson a gépemen (amin jelenleg xp van) de sajna nincs pénzem megvenni, így marad a torrent... csakhogy programozásból elég anafalbéta vagyok szóval jól jönne ha valaki elmagyarázná hogy mit kell tennem miután letöltöttem. Nagyon sokat segítene!

Köszönöm!


2012. jan. 7. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a programozáshoz.

Gondolom leszedtél egy ISO filet. Ez kell kiírni egy dvd-re, majd erről bootolni és követni az utasításokat, amit ad.


(Persze külön mint képfile kiírása kell kitenni, nem 1:1-ben ráhúzni a lemezre!)


Amúgy elég a géped a Win7-hez?

2012. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Miután sikerült az előző válaszoló által jelzett módon a telepítő DVD-t elkészíteni (ha teljesen járatlan vagy abban hogyan kell kiírni egy ilyet valamely DVD író programmal, akkor először erre rá kell szánni a időt, meg egy két DVD-t, mire sikerül) és nem akarod, hogy kérdezősködjön a próbaidő lejárta után, akkor olvasgass itt:


[link]

2012. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az ilyet érdemes megvenni mert ha kiderül hogy hamisitott Windows 7, letiltsák a gépet. Szerintem kölsd rá azt a 30-40 ezer forintot.
2012. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!