Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TP-Link W541G / W542G hez driver?

TP-Link W541G / W542G hez driver?

Figyelt kérdés
Mindenhol keresem és semmi.Google egy nagy 0.Beírom kihoz 586 millió találatot és mind egy 2008611103125.rar nevű fájl amibe van egy .doc fájl meg egy kib*tt .bin mit kezdjek vele kérdem én?Ez frissítésre van az isten áldja meg.Még a TP-Link weboldalán is a rar file van fent azzal meg kitörölhetem a valagamat.Szóval valaki tud nekem linkelni egy rendeset?
2012. jan. 7. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy már megtaláltad a "rendeset", csak nem tudod használni, szóval hiába linkelgetnénk neked tucatszám, nem lenne jó.......
2012. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 legendavagyok01 ***** válasza:
Egy router-hez nem kell driver. Ami fenn van rar-os és letöltöttél, az firmware. Akkor most meséld el, mit is akarsz csinálni.
2012. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Mint ahogy az előző is mondja, a router -ekehez nem kell driver, Webes felületükön keresztül minden beállítható. Az összes grafikus felületű TCP/IP támogatással bíró operációs rendszer alatt működik, ahol van valamilyen Webböngésző telepítve.

Az ún. "Telepítő CD", amit a routerhez mellékel a gyártó, csak konfigurációs parancsokat ad a routernek hálózaton keresztül, de az ég világon semmit nem módosít az operációs rendszeren.

Amik a neten fent vannak, azok un. firmware -ek, gyakorlatilag ezzel cserélheted le a router -en futó operációs rendszer -t. Ezek hibajavításokat és néha új szolgáltatásokat tartalmaznak.

Bővebb infó a router beállításáról:

[link]

2012. jan. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!