Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Textúra hibák? (Kérdésed túl...

Textúra hibák? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nem rég leszedtem és felraktam a Savage XR nevű játékot. Elkezdtem azzal hogy a grafikát felhúztam és aztán mentem a tutorialt csinálni de amint elkezdődött a map egyből egy ilyen képet láttam:

[link]

Mi lehet a hiba és hogy tudnám kijavítani?


2012. jan. 7. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapásból látszik, hogy nincs feltelepítve megfelelő video driver.
2012. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,ahogy az 1. mondja,tedd fel a videókártya driverét..
2012. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem valami rippelt játékkal van dolgod.

Hogy csökkentsék a letöltési méretet, sok extrát eltávolítanak a játékból. Ilyen a zene a videó, és ami a lényeg, a nagyfelbontású grafikai elemek.

2012. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még mindig maradok annál a véleménynél,hogy tegye föl a videókártya drivert..

UI:Az egész játék 300 Mb

#2

2012. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A vga driver már csak azért sem lehet mert tudtom szerint a legújabb van és a F.E.A.R.-t meg az Oblivion-t is simán viszi akár high textúrákkal is minden probléma nélkül. Ez egy online hack & slash szerű játék egy kis RTS-el beleépítve. Nem rippelt. Csak jól csináltál meg ilyen grafikával. Mert hát nem a grafika a csúcspontja. A Morrowind nevű játék pl alig 800 mega kb ilyen grafikával de az sokkal nagyobb és kidolgozottabb. Amúgy az Amnesia az majdhogynem olyan szép mint a Crysis 2 mégis 2 giga alatt van pedig 2011-es game. Csak profik írták. Ennyi.

Ja amúgy kipróbáltam hátha sima szerverre lépek akkor is ezt csinálja-e de ott csak a föld textúrája hiányzott.

2012. jan. 8. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!