Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet ezeket kitörölni?

Hogy lehet ezeket kitörölni?

Figyelt kérdés
Csináltam egy új particiót, és át szertnék rakni minden progit C:-ből F:-be, ami nem system. Total Commandert megnyitottam, áthúztam egy fájlt F:-be és C:-ről ki akartam törönli, de törlés közben voltak olyan fájlok, amiket nem enged kitörölni (Adobe-ben volt pl), hogyan lehetne ezeket mégis kitörölni?
2012. jan. 8. 15:52
 1/3 2xSü ***** válasza:

Azért óvatosan, mert nem biztos, hogy elegendő a fájlokat áthelyezni. (Sok program a regisztrációs adatbázisban, illetve a személyes mappádban is tárolhat olyan információkat, amik összefüggnek a fájlok fizikai helyével, így a programok egy része az átmozgatás után nem lesz működőképes.)


Ha telepített programot akarsz áthelyezni, ahhoz a megfelelő mód, ha uninstallálod a programot, majd újratelepíted, beállítva a telepítési útvonalat.


Az Adobe valószínű azért nem törölhető, mert bizonyos részei háttérszolgáltatásként futnak. (Pl. frissítések figyelése.)

2012. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első kolléga írta...

Eszedbe ne jussom másolgatni a feltelepített programokat. Uninstallálni kell, aztán feltenni az "F"-re. Baromi időigényes de ez a legbiztosabb megoldás, mert az átmásolt programok nagy része nem is fog működni...

2012. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösi mind2őtöknek!!!

ment a zöld kéz

2012. jan. 10. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!