Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetségese, hogy töröljünk...

Lehetségese, hogy töröljünk egy programot úgy? (lent)

Figyelt kérdés
Lehetségese, hogy töröljünk egy programot úgy ha ismét felrakom olyan lenne mintha először raknám. Probaverziós programokra is értem na meg más olyan programra amít elálítottam és nem tudom visza állítani :))
2012. jan. 8. 16:26
 1/3 2xSü ***** válasza:
Néha működik. De sok próbaverziós szoftver csinálja azt, hogy elrejt a regisztrációs adatbázisban egy adatot, amit nem távolít el a program eltávolításánál.
2012. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én egy normális programot elrontottam és letöröltem újra raktam és csak hibás. Ezért kellene ez a modszer. Nem tudod véletlenül, hogy kell megcsinálni?
2012. jan. 8. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:

segíthet az Uninstall Tool (Trial 30 napig teljes verzió!)

Támogatott operációs rendszerek: Windows 2000, XP, Server 2003, Vista és Windows 7 (beleértve a 64 bites rendszerek)

[link]

(az eltávolítani kívánt progi kjelölése után, bal klikk!... klikk az "Összes összetevő eröltetett eltávolítása" -ra.)

Magyar nyelv beállítása: Tools menu > Preferences.. (F9) Interface: Interface language: (lenyitod) és a Hungarian -ra klikk, és OK.


vagy:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..

(A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik... között még találsz hasonló eltávolító progikat)

2012. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!