Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videó klip készítés. Milyen...

Videó klip készítés. Milyen programot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék saját videót készíteni még nem csináltam. Valami olyanra gondoltam ahol berakok néhány jó képet és alá zenét.

Milyen programokat ajánlanátok?

Lehet angol is de a magyar nyelvű jobb lenne.

Köszi


2012. jan. 8. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Windows Movie Maker! Ez magyar, zenét,képet,feliratot vághatsz be,van 1-2 efektus.

Sony Vegas a fent emlitettek+minden amit csak szeretnél pl.: tükrözés, általad készített efektusok,rengeteg dolog, és angol nyelvű... De neten rengeteg tutorial van. :)

2012. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha Win 7-ed van, akkor Windows Live Movie Maker. Kérem, ne ócsárolja senki ezt a választ. Köszönöm.
2012. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Win7-em van de még annyira friss még szinte meleg:) de majd akkor komolyabban belemászok.

Nézelődtem a neten meg különböző program letöltős oldalon de valahogy nem találtam a megfelelőt.

Köszi a válaszokat.

2012. jan. 9. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!