Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek nehéz lehetett...

Szerintetek nehéz lehetett ezt a videót elkészíteni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=KvdkdXLkpBk&feature=related

Vajon milyen programok kellhetek hozzá?


2012. jan. 8. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
WorldOfWarcraft,Fraps,Hnagrögzítő,zene,Sony Vegas
2012. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok (Hangrögzítő)*
2012. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:DNem látszik nehéznek :D
2012. jan. 8. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem látszik nehézneeek?


Photoshop, 3D Studio Max, Blender, és hasonló programok több éves használata után Sony Vegas-t telepítve csak lestem, arra nem tudtam hirtelen rájönni hogyan kell videót importálni szerkesztéshez!


Amúgy plusz egy program nem volt említve! Van egy program ami a videó szinte felében használva volt, ami játékon kívül animálja a karaktereket, egyéni háttérrel, vagy akár háttér nélkül.


A program neve most pontosan nem jut eszembe, de nem is érdekes, mert ez a videó totálisan kezdetleges, a World of Warcrafthoz készült "Machinima Tool" nevű program sokkal fejlettebb vizuális effekteket kínál:


[link]

2012. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszont Sony vegashoz rengeteg tutorial fent van a neten.. Én speciel tutorialokból tanultam meg kezelni a sony vegast...
2012. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy 14 éves gyerek tudná ilyesmit késziteni? Nem úgy hogy rappelek hanem majd teszek alá egy kis zenét:)
2012. jan. 11. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!