Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wayteq xTab-70-re ha felteszek...

Wayteq xTab-70-re ha felteszek egy launchert, hogyan állíthatom át, hogy az legyen az allapértelmezett, és ha leszedem, vissza áll a régi, vagy előtte nekem kell az alapértelmezettet átállítani, és csak az után uninstall?

Figyelt kérdés

2012. jan. 9. 07:34
 1/5 anonim válasza:

Androidnál úgy van, hogy ha letöltesz egy launchert azt helyben nem tudod megnyitni. Miután felraktad, menj be a menübe és aztán nyomd meg azt a gombot, ami visszavisz a home főképernyőre. Itt meg fog jelenni egy kis ablak, hogy most akkor mit csináljon, mert nem tudja hogy te melyik launchert akarod használni: az alapot, vagy azt amit feltelepítettél. A kis ablak alján van egy olyan gomb, amit ha kipipálsz, alapértelemezetten veszi azt a launchert, amire te most majd rákattintasz. Ezt megváltoztathatod a menüben.

Ha ez nem megy, akkor Beállítások --> Alkalmazások --> Alkalmazáskezelés. Itt keresd meg a launchert és kattints rá. Elvileg ott lesz, hogy "alapértelmezettség beállítása ".

2012. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Előző vagyok, még folytatnám.

Szóval ha letörlöd azt a launchert, amit eddig használtál, akkor visszaál az alap launcherre. Illetve ha 2 -nél több van feltelepítve, akkor megkérdezi hogy melyiket akarod használni.


Kérdezhetek valamit a tablettel kapcsolatban? Jó készülék? Viszi az erős játékokat? Milyen magas és széles a kijelző?

2012. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagy-nagy tisztelettel köszönöm a kiváló választ!

A tabletről csak annyit, hogy nagyon jól működik, de a wifi nagyon hamar lemeríti! Kevés az a 3200 mAH!

2012. jan. 13. 17:01
 4/5 anonim válasza:
Köszönöm a segítséget! :)
2012. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is ilyet vettem,de 2 hét után megadta magát:S lassan 3hete van szervízben
2012. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!