Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet így oldani?

Meg lehet így oldani?

Figyelt kérdés

Van nekem 2×7GB ISO fájl (GTA 4)telepitöi.

Ha mindkét 7 GB-os fájlt feldarabolom Total Commanderbe ugy hogy mindkettöt 2×4.7 GB-os lemezre kiirom adatként az a késöbbiekben müködni fog?

Ugy tom a darabolás utáni CRC fájllal összelehet egyesíteni ezeket.

A GTA 4 ISO telepítönél ugyanigy meglehet ezt csinálni?



2012. jan. 9. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet, persze, csak telepítés előtt a vinyón újra össze kell őket rakni...
2012. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen remélem ugy van ahogy te mondod.:D
2012. jan. 9. 18:10
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

Fehersrac jól beszél!

Amúgy meg a crc fájl csak egy ellenörző fájl, nem az illeszti össze. A darabolást meg inkább ne a totalcommanderrel tedd, pl az nem crc -t használ. inkább vinrarral, vagy 7zip -el!


Egyesítés a TC -el:

Ha nincs meg a crc fájl, akkor legtöbbször egy out kiterjesztésű fájlt hoz létre a végén, amit vissza kell nevezni az eredeti kiterjesztésre,(pl rar,zip,avi stb attól függően mi volt a darabolás előtti kiterjesztés), ha meg van a crc fájl, akkor az eredeti kiterjesztésre fogja egyesíteni a TC a fájlokat.

[link]


7zip és Winrar

[link]

Kijelölöd az első darabot, kicsomagolás és kész!(összeilleszti és ki is csomagolja)

[link]

2012. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja am köszi az infót.Egyébbként 7zip -el daraboltam,egyesítettem (mommentán videót) de azt is sikerült összeszedni.

...ja és a linket is!! :D

2012. jan. 9. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!