Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu Linux 11.10-re hogyan...

Ubuntu Linux 11.10-re hogyan lehet SKYPE-ot telepíteni?

Figyelt kérdés

Üdv!


A szoftverközpontból nem lehet telepíteni, mert a csomag nem elérhető. Nem tudom, hogy ha le is tölteném valamilyen formában, akkor milyen kiterjesztés OK, és hogyan lehet telepíteni. Ti tudjátok?


Ha igen, akkor kérek szépen segítséget.


2012. jan. 9. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen, ment a pluszopont. Kár, hogy nem adhatok kettőt...

2012. jan. 9. 20:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Huu sajnos nem sikerült, mert kicsomagolásnál valami hibát írt ki. Amúgy nem is ehhez a verzióhoz készült a linkelt Skype. De azért köszönöm hogy próbáltál segíteni.
2012. jan. 9. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem mi gondod van. Ha ráviszed az egeret a linkelt oldalon a "töltsd le most" -ra, akkor több verzió is megjelenik. Te kiválasztod melyik kell (gondolom 32 bites ubunutut raktál fel, így azt is szed le. És ha valami hibát ír ki ne azt írd le, hogy kiírt valami hibát, mert mi nem tudjuk kiszopni a kisujjunkból hogy mit.
2012. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze, jogos :D


De ideges lettem, aztán be is zártam a hibakonzolt. Amúgy 64bites Linuxot tettem fel, és természetesen a 64bites skype programmal próbálkoztam. Most megpróbálom ujra.

2012. jan. 9. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem sejtem mit írhatott ki, ha még most sem telepíti akkor csináld ezt:

Másold a telepítő fájlt a "saját mappa" -ba

Nyisd meg a terminált, írd bele hogy: /home/felhasználóneved

Majd utána írd ezt: sudo dpkg -i fájneve.deb

2012. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de már működik :)


Valami véletlen hiba lehetett.

2012. jan. 9. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!