Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen képszerkesztőt tudtok...

Milyen képszerkesztőt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Szijasztok! nem tudtok nekem oylan képszerkesztőt h pl. minden szürke és csak a körmöm szines vagy pl. a szám vagy valami :$ pls. fontos!! :D
2012. jan. 9. 20:23
 1/8 anonim válasza:

Egy alap szerkeztővel is meglehet csinálni. Mondjuk én nem nagyon értek ehhez,de pl nekem a photofiltre jutott eszembe nagyon egyszerű szürkévé átalakítani a képet és csak kijelölöd a körmöd és kiválasztod milyen színű legyen és ennyi..

lehet nem túl érthető.. ha nem érted csinálhatok róla képeket,de szerintem lesz valaki aki érthetően is letudja majd írni:D

2012. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt akármelyikbe megutodo csinálni szinte ha tudod hogy kell csinálni :D
2012. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pirosra rúzsozod a szád. Lekapod fénygéppel lehetőleg úgy, hogy más ne nagyon legyen piros körülötted. Szerkesztésnél csak a piros csatorna szaturációját hagyod meg.
2012. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És magyar képszerkesztőket nem tudtok? :$ am. köszönöm az eddigi commenteket :)) <3
2012. jan. 10. 20:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát magyarból nem nagyon van. Esetleg van magyarra is fordított.
2012. jan. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hát én picasa 3-at használom. Magyarul van! Lehet vele fotó kollázst csinálni, videót csinálni, retusálni, különböző vágásokat, és színhatásokat (pl.: árnyékolás, fókusz, meg az ilyen effektusok). Én ezt tudom ajánlani. :) Magyarul van és sztem nagyon jó! :)

Link ahonnan letöltheted: [link]

2012. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés köszii :DDD
2012. jan. 15. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!