Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell digitális kameráró...

Hogyan kell digitális kameráról átvenni a videót?

Figyelt kérdés
Samsung VP-D103i kamera felvételét szeretném a legjobb minőségben számítógépre áttenni. Korábban FireWire porton annyi volt az egész, hogy összekötöttem és felugrott egy ablak a lehetőségekkel. Sajnos az az alaplap, amin ez volt, tönkrement. Vettem egy bővítőkártyát, de nem látja semmilyen program a kamerát. Próbáltam Dell Inspiron 1015 laptoppal (Win7), hasonló eredmények születtek. De ami a legfurább, hogy a DVD felvevővel összekötve sincs kép. Mi a gond?
2012. jan. 10. 19:22
 1/2 anonim válasza:

Nekem is ilyen van. A Mostani a 3. alaplapom az elmúlt 7 évben és csak átrakom a FiWire kártyát, és az XP felismeri

DVI kameráról videót csak FireWire porton lehet bevinni. A bővítőkártya telepítve van?(xp-n még a hálózati beállításoknál is megjelenik a Firewire,ott is megnézheted) Meg kell nézni a hardwarebeállításoknál,látja e az op rendszer. És a másik gépen milyen op rendszer van? Attól hogy Win7 még nem biztos hogy mindet felismer és kezel.

Ha meg a DVD felvevővel összekötve nincsen kép: a kamera gondolom működik...A Kamera menüjében lehet valamit variálni, hogy a video kimenetet legyen vagy bemenet a kis jack aljazaton. Ha kimenetre van állítva, és egy sima TV-n sincsen jel, akkor a kamera a ludas.

2012. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sima analóg jelet küld magából, de azt csak TV tuneren keresztül tudnám felvenni. A kérdéses alaplapon integrált csatalakozó volt.
2012. jan. 11. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!