Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem sikerül a Minecraft...

Miért nem sikerül a Minecraft Szerver elkészítése?

Figyelt kérdés
Egy csomó videó segítségével (pl.: http://www.youtube.com/watch?v=D6mm0aBvQ-M) megpróbáltam szervert csinálni, de mindig ezt írja ki: "Failed to connect to the server. Server timed out: connect." Miért? Mert routerem van?
2012. jan. 10. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hátja, valószínűleg azért, ha a routeredben nem állítottad be, hogy a 25566-as portot a szervert futtató számítógépre megnyissa..
2012. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy másik gépen is csináltam egyet, na ott abszolút semmit nem csinál, csak csatlakozik a szerverhez a végtelenségig: connecting to the server.
2012. jan. 10. 20:46
 3/6 A kérdező kommentje:
De azt hogy kell? Hol kell?
2012. jan. 10. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám. Engedélyeztem minden féle portot de hiába. Végül a tűzfal volt a hunyó, blokkolta a ki/bemenő forgalmat. (nod smart security) Thát próbáld meg hogy kikapcsolod a tűzfalat és beenged-e, ha sikerült akkor a tűzfalnál tedd kivételbe a minecraftot
2012. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A routerem beállításainál van egy "Virtual Server" menüpont:

ID

Server IP -> 192.168.1.____

Public Port

Private Port

Protocol -> BOTH, UDP, TCP

Enable -> pipa helye

Use Rule#

Itt kéne vmit csinálni? Ha igen, hova mit írjak?

2012. jan. 10. 20:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is Eset Smart Securitym van, és blokkolja. Hogyan adhatom kivételnek?
2012. jan. 11. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!