Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok átnevezni pl....

Hogy tudok átnevezni pl. zenéket úgy, hogy utána ne ismeretlen fájl-ként jelenjen meg?

Figyelt kérdés
Van egy zenegépünk,és csak sima mp3-at tudok rá felrakni,azt is vsak akkor,ha nincs benne ékezet,szám,és szóköz.Ezért érdekel..
2012. jan. 11. 07:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha van egy ilyen nevű zenéd: Zeném.mp3

...akkor ne "Zenem"-re nevezd, hanem "Zenem.mp3"-ra. Tehát hagyd meg az mp3 kiterjesztést.

2012. jan. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 csacsi2 ***** válasza:

Amennyiben jól értelmezem a problémád Nem jelenik meg az előadó neve, album címe?

A zenék (mp3) adatait (előadó, album,dátum stb) a fájl ID3 részéban tárolja. Ezt kell megszerkeszteni, hogy felismerje a szám tulajdonságait. Ezt megteheted a Windows Mediaplayer -el a címszerkesztő részben.

[link]


Ezt Megteheted Totalcommanderrel is a Fájl tulajdonságainál, bár körülményesebb!

[link]


Vannak erre szoftverek is pl.:

AC3 ID3 Creator (fizetős)

Easy ID3 Editor

ID3 Tag Editor

2012. jan. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez két teljesen más probléma amiről a válaszolók írnak, de ez nem az ő bűnük...

Kérdező ha egy kicsit részletesebben leírnád a problémádat?

2012. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem en valaszoltam a kerdesere. :D

Akkor nem ismeri fel a fajlt, ha kitorli, vagy beletorol a kiterjesztesbe.

Es mivel a zenegep nem fogadja el az mp3 fajlokat, ha szam van a nevukben, ezert szerintem a kerdezo kitoroltem a kiterjesztesbol a 3-ast, amivel megvaltoztatta a zenet egy ismeretlen fajlra, ismeretlen kiterjesztesre (mp-re).

2012. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 csacsi2 ***** válasza:

Egy szóval nem írtam, hogy a te válaszod nem lehet helyes, sőt gondoltam belefogalmazom, hogy nem azért mert az előttem szólónak nincs igaza... Szerencsére sokan válaszolnak egy kérdésre, nem csak egyvalaki így valamelyik valószínüleg a jó válasz. A legtöbb esetben amikor a kérdező nem részletezi a kérdését (sajnos) ,akkor csak találgatni lehet. Viszont a két válasz nem üti egymást így egyből ha valamelyik nem jó akkor ott a másik. Mellesleg , ha valaki leír egy lehetőséget, nem szoktam én is leírni, esetleg hozzáfűzni.

A kérdésre a válaszoló, ha nem kap kielégítő választ akkor viszont érdemes pontosítani a kérdést-

Milyen zenegép (tipus,rendszer,médiajátszó)?

2012. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt írtam, amit csacsi2...
2012. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szóval,és bővebben:total commanderben megvan egy zeneszám,pl:Mátyó-Csöves kukorica Mp3.Ezt nekem ahhoz,hogy a zenegép felismerje,így kellene neveznem:matyocsoveskukorica.Mp3-nélkül,mert ott a szám!Na ezt hogy csináljam?:-)
2012. jan. 11. 12:39
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy egy kicsit érdekes. Csak MP3-at ismer fel, de a fájlnévben ne legyen "szám" karakter? Az úgy érdekes...

És .MP3 nélkül felismeri?

Valahogy csak lejátsza a fájlokat...

2012. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen ,mp3 nélkül felismeri,de így elmenteni egy zene fájlt,csak a Download helperrel tudtam.Ami jó,de nekem a gépemen is rengeteg jó zene van,amit szeretnék feltenni a zenegépre.Ott meg ugye az átnevezésnél előkerül a probléma....
2012. jan. 11. 13:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha csak mp3-at ismer fel, akkor minden zene utan ott lesz, hogy: .mp3

Windowsban el lehet tuntetni, hogy ne latsszon, de attol az meg ott lesz. :-)

2012. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!