Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Mtv.hu oldalrol a videokat...

Az Mtv.hu oldalrol a videokat szeretnem letolteni, azt milyen programmal tudom, vagy esetleg online?

Figyelt kérdés
Koszonom elore is a jo es biztos valaszokat
2012. jan. 11. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Forrásból ki lehet venni. CTRL+U behozza a forrást. CTRL+F a keresőt, rákeresel erre: wmv

Bejön a videó direkt linkje, a wmv-hez tartozó linket bemásolod a címsorba, a böngésző pedig letölti vagy felajánlja a letöltést.


Ha sokat kell, és lassú a módszer, a Firefoxba beépülő DownloadHelper is le tudja tölteni.

2012. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nm tudom, hogy most hogy van, de a nyáron (mikor hasonlóval próbálkoztam) még biztosan nem működött a fenti módszer a wmv streaming sajátossága miatt. Pár kilobyte-os headert tudsz csak letölteni úgy. Persze nincs veszve semmi. A fenti módszerrel szerezd meg a direkt linket, majd nyisd meg VLC-vel streaming módban. Lesz ott lehetőség arra, hogy menet közben rögzítsen is.
2012. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!