Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyi a Windows7 átlagos...

Mennyi a Windows7 átlagos registry mérete?

Figyelt kérdés
Windows7 Professional-ról lenne szó. Az xp-hez képest nagyságrendekkel nagyobb. Friss telepítés egyébként.
2012. jan. 11. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Win7 Pro x64 egy éve telepítve és azóta folyamatos használatban, jelenleg 148MB.
2012. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pfúú.. köszönöm szépen. Akkor megnyugodtam. Most váltottam Xp-ről, ott pár Mb volt csak. De akkor ez ezek szerint teljesen normális a Windows7-nél.
2012. jan. 11. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Az is normális lesz, ha a winsxs mappád gigantikus méretűre nő. Az a rendszer lelke. Az enyém jelenleg kb. 7 giga, ami egészen kicsinek mondható. Azért említem, mert ez is különbözik az XP-hez képest.
2012. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Még annyi kérdésem volna, hogy az Xp-nél megszokott karbantartó programok jók a Win7-re is? Pl: Advance System Care Pro, Auslogisc BoostSpeed, Glary Utilities Pro, Wise reg, és disc cleaner. Töredezettségmentesítőnek Iobit smart defrag van.
2012. jan. 11. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy részük megy, ha máshogy nem, kompatibilitási módban. (Jobb klikk a fájlon és ott...)
2012. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenekkel nem buherálnám, mert akkor gyorsan gallyra megy. Néha egy CCleaner OK, de nem kell kibelezni a rendszert, főleg nem ilyen sok cuccal. A boot optimalizáció miatt a beépített töredezettségmentesítőt javaslom, parancssorból egészen normális és kezelhető.
2012. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. A 148 MB-hoz képest az enyém még csak 62 MB. Akkor nem aggódom emiatt.
2012. jan. 11. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!