Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hypercam és továbbiak ti...

Hypercam és továbbiak ti mivel veszitek fel a videókat?

Figyelt kérdés
Hypercamot nem szeretem emrt játék közben belassul a gépem. Ti mit szoktok használni?
2012. jan. 11. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag Fraps. Trabant vs BMW esete...
2012. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor fraps, de ott meg óriási a fájlméret. Több GB...
2012. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki a nyers (nagy méretű) anyagot nem tudja megvágni, és a szükséges formátumra konvertálni, az eleve minek akar rögzíteni? Mert poén?
2012. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak szóltam, mielőtt nekiesne és jönne a következő kérdés, hogy miért ilyen nagy is mivel lehet... blablabla
2012. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha frpas-el rögzítek akkor nem fogok laggolni játékban?
2012. jan. 11. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha erős a géped, akkor nem. Ha gyenge, akkor minden mással is szaggatni fog. Csodák nincsenek.
2012. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam de nem vette fel a videót pedig mutatta az fps-et is a jobb sarokban felvet egy videot 1masodperceset mi lehet vele a baj?
2012. jan. 13. 09:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy töltötted le? Mert akkor az próba verziós és csak annyit enged fel venni! Meg kell venni hogy hosszút is vehess fel! Én ezért nem használom a frapset! Am mért nem nézel körül a GOOGLE-n! Tudod: ő a barátod!
2012. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!