Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem bootol? (NAGYON...

Miért nem bootol? (NAGYON SÜRGŐS! )

Figyelt kérdés

volt a gépemen windows 7 és linux ubuntu külön külön partítión.Na de úgy döntöttem hogy nem kell linux ezért azt a meghajtót leformáztam és eltüntettem.Újraindítom a gépet és nem bootolt be.(eddig úgy indult hogy kiválasztottam melyiket akarom indítani, és linuxot a windowst után telepítettem)

error:no such drive vagy valami ilyesmit ír

mondom semmi baj berakom a cd-t és újrarakom.Át is állítottam cdre a bootot de ugyan azt írja és nem bootol be!!!!

Nagyon kéne a segítség hogyan bootoljon be a cd????????


2012. jan. 11. 15:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Amikor kiirja press any key to boot dvd

akor lenyomod spacet?

ahogy ezt kiirjá nyomd le!

2012. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ne várd meg még az error os részt is,kiirja

ha pedig lenyomtad spacet vagyis szóköz gombot (bár bármelyik gombot nyomod le jó)

akoris eror t adja be akor valami nagyon nincs rendbe

mivel a grub az linuxos dolog

vagyis vagy hdd röl akar bootolni vagy a dvd linuxos.

ahogy kiirja gép hogy pres any to DVD akor azonal lenyomod gombot és elengeded és vársz és akor betölt telepítö

2012. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

SIKERÜLT!!!

lenyomtam a spacet többször és bootol!!!!

NAGYON DE NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!!!:)

egyébként előtte is nyomtam csak nem egymás után de nem tudom mi volt a baj na az a lényeg hogy jó!

mégegyszer kösz!!

2012. jan. 11. 15:59
 14/14 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy berakom a win7 cd-t és bejön a kék kép és megáll.nem jelenik meg az ablak a telepítéshez.tehát betölti a fájlokat utánna megáll a képnél.a kurzor bejön.viszont linux telepítő simán jó.a cd 100% hogy jó mert más gépen jó.
2012. jan. 12. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!