Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Samsung Omnia 7 et használok....

Samsung Omnia 7 et használok. Kb 2 hetes. Tegnaptól kezdve nem nyitja meg az internet explorert. Találtam market place en más böngészőt de zavar hogy nem jó az explorer. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
telefo,wp7
2012. jan. 11. 20:29
 1/7 2xSü ***** válasza:

Újratelepítés? (Hard reset?)


Amúgy inkább használj Operát, szerény véleményem szerint mobilon az a legjobb.

2012. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
alapbeállításokra állítottam vissza... de nem csinál semmit :S elkezdtek világító pontok megjelenni a kijelzőn... attól tartok komolyabb a baj :S
2012. jan. 12. 13:53
 3/7 2xSü ***** válasza:

Így próbáltad: [link] ?

(Hard reset)

2012. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hiába csináltam 10x sehol semmi.. As explorer nemjó..vmi feladatkezelö kellene
2012. jan. 12. 18:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Valami komoly szoftverfrissítés kellene vagy nemtom.. lehet e ennél komolyabb :S
2012. jan. 12. 20:21
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem ugyan ez volt a problémám.. Egyszerűen nem nyitotta meg az IE-t.. Eddig szenvedte a beállításokkal,de semmi. És most jó lett hirtelen.. :)

Elmondom mit csináltam amitől hipp hopp jó lett:


- Settings\applications\Internet explorer\ minden pipát vegyél le, és ezeket állítsd be: Mobile version, The current tab, Google, majd delete history.

- Settings\applications\search\ minden pipát vegyél le, és delete history.


Remélem neked is megoldódik a problémád,nem tudom, hogy ez segített-e nekem, de most már működik és nagyon örülök!


Üdv...

2012. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Köszi szépen előző hozzászóló!

Ez nekem is bejött így :-)))

2013. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!