Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorrent kliensemben miért...

UTorrent kliensemben miért nem működik a tracker frissítése opció? Miért nem tudok a kliensben frissíteni?

Figyelt kérdés

Azt észrevettem, hogy 30 percenként automatikusan frissít. Szerettem volna frissíteni (torrentre klikkelve jobb egérgomb, legördül az ablak, rajta tracker frissítés) de hiába, maga a funkció nem működik, világosszürke és halott, míg a többi opció fekete és ráklikkelve semmi probléma.....

Miért nem működik? Tudja vki? Egy módon tudtam csak frissíteni, hogy újraindítottam a számítógépem vagy a tálcán lenn, az óra mellett ráklikkeltem az összes torrent szüneteltetése fülre, majd vártam egy kicsit és utána az összes torrent indítása.....de a kliensben miért halott ez az opció? Ez volt az uTorrent 2.1-nél, és az új uTorrent 3.1 se különb....



2012. jan. 11. 21:26
 1/5 pcplatinum ***** válasza:
:) naz nem baj
2012. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kijelölöd a torrentet és alul a füleknél kikeresed a trackeres fület. Ott jobbklikk és frissítés
2012. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
itt se működik, kipróbáltam. mintha le lenne tiltva ez a funkció.....
2012. jan. 11. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is csak akkor hagyja frissíteni, amikor kb. 25 perc van hátra a "betervezett" frissítésig
2012. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pumukli2012 válasza:
Tölsd le a utorrent 1.6.1 -et nekem ez van meg. kicsit régebbi verzio de benne mükszik a trackar frissités ahányszor akarsz rákattintani
2012. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!