Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan programota mivel...

Tudtok olyan programota mivel mobilról lehet egy másik mobilt irányítani?

Figyelt kérdés
Olyan alkalmazás kéne nekem telefonra, amivel egy másik telefonra tudok mondjuk bluetoothon keresztül csatlakozni és csatlakozás után elérem az összes fájlt ami a másik telefonon található. Köszönöm a segítséget.
2012. jan. 12. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerencsére ilyen nincs. Te mit szólnál ha a haragosod leszedné az összes képedet és üzenetedet a telefonodról?
2012. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Természetesen úgy gondoltam, hogy mindkét telefonon engedélyezni kéne a "kapcsolatot" és csak utána lehetne, úgy mint két számítógép között is lehet ilyet csinálni.
2012. jan. 12. 17:56
 3/18 anonim ***** válasza:
Így sem. Mobilról én még nem láttam olyant, hogy más telefonjáról leszedni cuccot, maximum ha ő küldi, te nem tudsz "leszedni" csak úgy az övéről, csak ha küldi...
2012. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. :)
2012. jan. 12. 17:59
 5/18 Gezabela23 válasza:

olyan nincs hogy nincs! kitudodott hogy a legujabb okostelefonok a tulajdonos tudta nélkül is mindent látnak!

csak ha kiveszed az aksit akkor nem.

2012. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"olyan nincs hogy nincs! kitudodott hogy a legujabb okostelefonok a tulajdonos tudta nélkül is mindent látnak!

csak ha kiveszed az aksit akkor nem."


És ez most, hogy jön ide???

2012. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
De a legújabbról sem tudsz egy másik mobilról cuccot leszedni... Olyan nincs...
2012. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Természetesen van ilyen program mobilokra...A gugli a barátod...
2012. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
De segítek egy picit: [link]
2012. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért elolvasod amit linkelsz.

Belenézni más telefonjába, SMS-eibe meg hívást indítani más telefonjáról?? Ezt ugye te sem gondolod komolyan, hogy működik?

Csak olvasd el alatta a sok hozzászólást. Maximum régi telefonokon megy, mert az újakon nem működik és mindenki csak azt kommenteli, hogy nem megy, lefagy, kevés a memória...


De azért csak hajrá és ha sikerül - amit erősen kétlek - akkor írj :)))

2012. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!