Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire jó a windows 8?

Mennyire jó a windows 8?

Figyelt kérdés

2012. jan. 13. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Még bétateszt sincs, mégis hogyan mondjunk róla OBJEKTÍV (elfogulatlan, tényszerű) véleményt?
2012. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy baromi nagy hülyeséget mondok, de én láttam valami olyasmit hogy xbox360-as játékok is elindulnak rajta.
2012. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ami eddig kész van belőle (és elérhető az átlagembernek), az a windows7 plusz némi érintőképernyős fasság. Elég vacak (most még).


Az xbox játékokat nem viszi, és nem is fogja, ez csak pletyka. Mindössze a GFWL-t fogják átnevezni xbox live-ra, és összenyitják az eddig elkülönített PC-s játékosokat a konzolosakkal.

2012. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 2xSü ***** válasza:
100%
Ez kb. annyira jó kérdés, mint egy szakmunkásképző első vagy második osztályba járó emberről azt kérdezni, hogy mennyire jó szakember. Majd kiderül, ha „elkészült”.
2012. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A fejlesztői verziót próbáltam az egész jól ment egy régi p4 es gépen sokkal jobb volt a sebessége mint a 7 nek mondjuk eléggé instabil volt még lévén, hogy fejlesztői verzió de én amint kijön szerintem váltani fogok mert a 7 eléggé belassul néha havonta le kell futassak egy karbantartást.

De az tény és való, hogy már két éve nem volt újrarakva lehet ráférne XD!

2012. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó nekem meg van a beta csak azt használom annyi a baj vele h majdnem 2 gb ramot eszik ha a skype+msn+mozilla megy rajta én 8 gb rammal próbáltam úgy tökéletese működik azóta csak azt hsználom csak ajánlani tudom!
2012. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ott valami más is eszi a ramot mivel ennek már alapból elég az 1GB ram. Vagy 64 bit nél 2gb ram tehát biztos, hogy más is zabál de lehet csak elengedi magát a 8 giga miatt. Egyébként fut álomszépen egy giga rammal is. :D
2012. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem a gépem win 8-as, alapból úgy vettem, de én már ki vagyok a win 8-tól

sims2-t akartam telepíteni a gépre, és kiírja vagy 3 kiegészítőnél h "ez az alkalmazás nem fut az ön szoftverén"

és még a samsung kies sem megy rajta, msn se.

én a 7-et jobban szeretem.

2013. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
LOL én élesbe használom a win8 at már az első relase prewiev ota de ilyen hibát még azok sem írtak ki :/ valami ott nagyon nem 100 as...
2013. febr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!