Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Win 7-et feltelep...

Hogyan lehet Win 7-et feltelepíteni fájlvesztés nélkül?

Figyelt kérdés

Nem az én gépemről van szó.

Haveromnak annyi fontos fájl-ja van, hogy a másik meghajtóra nem fér el. Hogyan rakhatom fel, hogy ezek a fontos fájlok megmaradjanak és csak a rendszert rakom újra?

Win XP van most a gépén.


2012. jan. 13. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
formázás nélkül telepíted. Eléggé nem ajánlatos, de ha nincs más opció, akkor így.
2012. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Töltsétek fel online tárhelyre, írjátok ki DVD-re, kérjetek kölcsön egy plusz vinyót. Csodák nincsenek.


Ha lehetne frissíteni, akkor sem lenne érdemes, mert sokszor erősen visszafogott teljesítményű rendszer lesz a végeredmény.


Ha nagyon muszáj, akkor a megoldás, hogy előbb Vistára frissítitek, majd azt 7-re. De az meg már duplán nem ajánlott.

2012. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fehersrac

Hogyha formázás nélkül feltelepítem, akkor a fölösleges rendszert(XP)hogyan lehet letörölni?

2012. jan. 13. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:

így még sosem csináltam, de azt írják itt, hogy ilyenkor a régi rendszer bekerül egy windows.old mappába. Miután feltelepítetted a WIN7-et, akkor így törölheted az old mappát:


[link]

2012. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ.

Még egy dologgal többet tudok :D

2012. jan. 14. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!