Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megkaptam a GTA Vice City-t,...

Megkaptam a GTA Vice City-t, de mikor rákattintok a setup-ra kiírja, hogy feltelepítve, mikor megnézem a menübe sehol semmi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem rak az asztalra sem parancsikont, se a start menübe nincs nyoma. Folyamatosan újratelepítem, de még így sincs semmi.
2012. jan. 15. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
De ettől függetlenül fel van telepítve?
2012. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, írja, hogy feltelepítve, de sehol nem találom.

azt ugye jól tudom, hogyha feltelepítette volna akkor a start menüben kéne lennie? mint pl. a mafiánál.

2012. jan. 15. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha fel van telepítve, akkor oda van telepítve, ahova telepítetted. Igen a start menüben is ott kéne lennie egy Rockstar Games > Gta VC nek, de ha nincs, akkor az eredeti telepítési útvonal C:\Program Files\Rockstar Games és ott lesz. Ha nincs akkor meg ott van ahova telepítetted.
2012. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nagy János Márton válasza:
akor próbáld megkeresni aban a mapában ahova fel telepíve van.ha nincs ott próbáld meg a torrenteknél keresni
2012. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!