Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla Thunderbird nem tud...

Mozilla Thunderbird nem tud csatlakozni a gmail IMAP-jára! Mit tehetek? Tegnap még működött.

Figyelt kérdés
Délelőtt néztem rá, és nem működött, nem tudott csatlakozni. Kicsit megijedtem, hogy feltörték a gmail-emet és megváltoztatták a jelszavamat, de a webes felületre gond nélkül tudtam csatlakozni.

2012. jan. 15. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Postafiók tulajdonságainak megtekintésében a beállításokat. Nekem egy hete játssza azt, hogy a három Gmail-es postafiók SMTP beállításait összekeveri. (Válaszcím: A levél címzettjei erre a másik címre is válaszolhatnak). Nincs beállítva, mégis összekeveri! A Mozilla Thunderbird 9.0.1 hibás.

Töröld le és telepítsd újra.

2012. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a webesen a beállításokat, Néha egy spam miatt elfelejti, pl. az IMAP-ot.
2012. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mint kiderült, nekem még a 8-as Thunderbird volt fent. Frissítettem, de ez nem segített. Ma délelőtt elindítottam, bekérte a jelszót és most azonnal jó lett.


Lehet, hogy "nem az én készülékemben volt a hiba"?

2012. jan. 16. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
A legjobb a totális letörlése és a tiszta telepítés. Legfeljebb újra kell írni a Címjegyzéket, de legalább eltűnik a törléssel együtt a hiba is. Persze ez a beleintegrált postafiókokkal (pl. Gmail) működik.
2012. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!