Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a problémám, h a Minecraft...

Az a problémám, h a Minecraft csak úgy lefagy, kilép, vagy kidob az asztalra, de van h kékhalált kapok, mindez random,5-10 perc, esetleg fél óra után. Mi ez?

Figyelt kérdés
Zsír új a gép win7 32bit operációs rendszerrel. Minden jól működik, semmivel semmi baja csak ez szarakodik. A videókártya driver a legfrissebb. A java is jó. Lécc segítsen vki me rettenetesen levesz a játékélményből amikor vége a játéknak :// és nem tom mit csináljak, már egy csomó mindent kipróbáltam... :/
2012. jan. 15. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez van. Win7 32es, és nekem Intel Family Chipset 4 van. (laptop)

A minecraft nem szereti a Win7-et.

Főleg a 32x -et nem.

Bár a grafika nagyon nincs ott, de a gépigénye annál inkább :S

2012. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
a ramot megölte nekem is megölte 4gigából 2-t
2012. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát gyerekek, akk ez lehet h halott ügy... Néztem, hogy le kell tölteni új drivert, dehát a legfrissebb van rajta... :// De legalább nem vok egyedül... :))
2012. jan. 23. 16:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Az OpenGL-t kapcsold ki! Nekem így már 7 órája rendben megy.
2012. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ki van kapcsolva... :/ De azért próbálkozok... :)) Kössz azért :D
2012. jan. 25. 16:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és még ha nem úgy lenne, akkor F11-gyel nagyítsd ki az ablakot, ha meg úgy van, és úgy fagy le, akkor meg csak simán nagyítsd ki:)
2012. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a sok segítséget, sikerült.. mivel nekem az opengl eleve ki volt kapcsolva, mondom bekapcsolom... Azóta semmi baja!!! Köszönöm az ötleteket :DD
2012. jan. 26. 20:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a Minecraft:) Nagyon szívesen!
2012. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem is ez a bajom de nekem xp-m van :P ugyanugy 32bites :P


1.4 igy volt jó azóta ezt csinálja má minden megprobáltam de sehogy se jó :P

2012. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én kitaláltam még1 megoldást, ha van 2 videókártyád, akk MINECRAFT-hoz állítsd át az alacsonyabb teljesítményűre (energiatakarékos) és semmi gond nem lesz vele. :DD
2012. ápr. 8. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!