Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csak néhány percet...

Miért csak néhány percet konvertál az Any video convertáló program?

Figyelt kérdés
A format factory sem működik, egy verzió sem. Mit csinálok rosszul? Avi-ból mibe írjam, hogy sima dvd lejátszó is lejátssza?
2012. jan. 16. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Az Any lehet fizetős változat.

Nem túl régi már a rendszer a gépeden? Talán időszerű lenne egy újratelepítés.

DVD-re meg ezzel:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pff...hát a gépünk már 6 éves. De én sajnos nem értek ehhez :S

Köszi a segítséget. Majd beszélek valaki hozzáértővel (bár zt se tudom mit mondjak :DDD mi baja)

2012. jan. 16. 09:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy újra kell telepíteni, csak hogy a Format Factory-t nem lehetett rá telepíteni, azért gyanús. De ha egyébként jól működik, akkor felesleges. Konvertálni jó az is, amit linkeltem.
2012. jan. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A ff egyik verziója sem működik. Feltelepíti de nem konvertál, kiírja hogy fail. De az is érdekes, amikor feltelepítettem akkor működött, utána jött rá frissítés és azóta nem jó semelyik verzió.
2012. jan. 16. 10:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezzel töröld az FF-t és utána telepítsd újra, hátha úgy jó lesz.


[link]

2012. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
feltelepítettem a freemake-t de az is elkezdi konvertálni elmegy 20-30% -ig és leáll. Akkor a géppel van baj ugye?
2012. jan. 17. 08:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne újratelepíteni. Ha nem hardver gond van, akkor az valószínűleg megoldaná a problémákat.
2012. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mostanában ilyen "morgolódó" hangot ad ki, nem tudom, hogy ez természetes-e.
2012. jan. 17. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!