Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Deadhunt (teljes verzió)...

A Deadhunt (teljes verzió) nevű játékot honann tudnám letölteni?

Figyelt kérdés
Torrent is jó.
2012. jan. 16. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
TPB, mint mindig.
2012. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kerestem,de az egyiket nem seed-elik a másik meg orosz verzió.Angol kéne.
2012. jan. 16. 17:03
 3/14 Pj0tr ***** válasza:
31%
Miért kell mindenféle idegen oldalról letölteni, amikor innen is lehet: [link]
2012. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mert ez fizetős te hülyе bаlfаsz :)
2012. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem az orosz verzióhoz tudsz leszedni magyarosítást
2012. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen,nekem ingyen kéne...Magyarosítást még nem készítettek a játékhoz.
2012. jan. 18. 20:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Google search eredménye: [link]


Nem tudom, hogy igazi-e, nézd meg. Vizsgáld is át, nehogy vírus legyen. Az se kizárt, hogy fake.

2012. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Pj0tr ***** válasza:

Neked nem ingyen kellene. Olyan nincs, hogy ingyen van. Te konkrétan el akarod lopni. Nincs ezen mit szépíteni, de nevezzük nevén a dolgot.

Nekem is kéne sok minden, de ha kirobognék a szalonból a ki nem fizetett Audi-val akkor nem biztos, hogy díjazná a rend éber őre...


A "b@lf@sz"-ságról meg annyit kedves unintelligens barátom, hogy attól, hogy tudsz olvasni még nem biztos hogy érted amit leírnak!

2012. jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves Pj0tr! Lopás az, ha valamit eltulajdonítasz, így az eredeti tulajdonosnak nem áll többé rendelkezésére. Ha az audit le tudod másolni, és elvinni úgy, hogy az eredeti is ott maradjon, akkor legyen nagy a szád, hogy lopás így, meg lopás úgy. Ha az egész intézmény nem tetszik, akkor lehetőséged van politikusnak állni, és rendbe hozni a gazdaságot, hogy a magyar ember is meg tudja fizetni a szoftvereket. Lehet, hogy neked szerencséd van, és jól fizető állásod, de az átlag még mindig havi 60-70 ezerből él.
2012. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tisztelt Pj0tr,

Az utolsó bekezdése annak amit írtál rád is vonatkozik, amit írtam, azt bővebben kifejtette az előző hozzászóló az első mondatában, én csak annak a lényegét tömörítettem.


Te nagyon viccesen belinkelted ennek a játéknak az eredeti, hivatalos honlapját, ezzel arra célozva, hogy ezt a játékszoftvert fizetés nélkül letölteni illegális, és ezzel azt tanácsoltad a kérdezőnek, hogy vegye meg, ne itt próbálja meg megszerezni.

Azzal szinte mindenki tisztában van, hogy az interneten található szoftverek egy részét csak fizetés után lehet letölteni és használni.

Te ez utóbbi tény figyelmen kívül hagyása miatt vagy bаlfаsz. :) (és mert azt hitted a lopás egyenlő a másolással)

2012. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!