Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan állítsam be hogy...

Hogyan állítsam be hogy passzoljon a hang a képhez?

Figyelt kérdés

HD filmek buherálásával kapcsolatosan

írtam fórumokba is,de a legtöbb helyre már régen írtak be.

az a problémám,hogy a forrás angol,itthon nem készült belőle DVD se más formátum. viszont van nekem hozzá szinkronom.

az a baj,hogy nagy az eltérés ilyenkor lehet igazítani az audiót a videóhoz,és fordítva,azt vágom.

de valamiért nem passzol.

a forrás hossza 1:34:19 másodperc.

a szinkron 1:30:32 másodperc.

először próbálkoztam a videót igazítani,de pár másodperc eltérés van,hiába állítgatom az értéket nem nagyon akar összejönni a szinkronba a kettő. utána gondoltam megpróbálkozom besweet progival a videóhoz igazítom,és kapok egy 1:34:18 hosszúságú audiofájlt,de ez nem olyan egyszerű mint gondoltam,mert a progiban nem tudom mliyen értékeket kell megadni,illetve megadtam ezt azt,de valszeg hibásak,mert hiába megyek a wavtoac3-ra nem történik semmi,pedig behívtam a fájlt,amit előzőleg virtual dubbal mentettem ki.pedig a legtöbb ilyen csinált filmnél is általában az audiót igazítják a videó hozzához,szóval valami tanács? mert nem jövök rá. pedig aztán nem mondhatom,hogy nem foglalkozok vele.


2012. jan. 17. 11:28
 1/2 Jenci ***** válasza:
A video frame rátáján állítottál?23.976 fps-nek kell lenni.Ez szokott csúszást okozni.
2012. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de én úgy tudom ha hd filmet buherálok,akkor 25-re kell állítani mivel a az audió avi és az 25 FPS. de lehet rosszul tudom.
2012. jan. 17. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!