Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől ennyire megbízhatatlan...

Mitől ennyire megbízhatatlan a Windows 7?

Figyelt kérdés
Egy dell N5110 laptopom van. Kaptam hozzá eredeti Win 7. A rendszer kb 2 hetes, de nincs olyan nap, hogy legalább 1 kékhalál ne lenne és rengeteg program nem indul el. Próbáltam MSDN-ről leszedett win 7, ott is hasonló a helyzet. A legnagyobb baj az, hogy a Dell nem támogatja már az XP-t.
2012. jan. 17. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
A Dell jó márka. A Win 7 is jól sikerült. A felhasználó lehet a gyenge láncszem a rendszerben..
2012. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy vmi hardverhiba
2012. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ugyanien laptopom van (már kb fél éve) a Win 7 igaz nem eredeti, de nekem nincs ien problémám. Szerintem vidd el szervízbe. (én arra gyanakszok h vmi hardver rossz benne mert mondtad h más leszedett win7-tel is ugyanez a probléma
2012. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de lehetőleg a témához nem értők kíméljenek! (első)
2012. jan. 17. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen hardver vagy driver hiba

bár alapból nem kel kékhaláloznia ha nincs fent driver igy ez is kizárva szerintem teljesen

szóval itt az adot egyedi dell példányod volt a megbizhatatlan és nem a windows 7

2012. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen programok nem indultak el? ez fontos lehet
2012. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem is hardver hiba.

Illetve sok, sok felhasználó telenyomja rengeteg ősrégi nem Windows 7 kompatibilis programmal, ezek is instabillá tehetik, főleg ha rendszer közeli szoftverről van szó.


Attól, hogy nincs hozzá XP -s driver a gyártó honlapján, még felrakhatod, csak bele kell integrálni a SATA driver -t a telepítőlemezbe. A drivereket meg neked kell összevadásznod hozzá a netről.


Ha ez után is sz*rakodik, irány a szerviz!

2012. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jellegzetes hiba, amikor gépelek és ha valamilyen billentyűt lenyomva tartok, akkor lefagy a rendszer, de miután felengedem, minden jó. Nem mindig jelentkezik ez a probléma.
2012. jan. 17. 15:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelűen szerviz.
2012. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!