Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le állandóan a...

Miért fagy le állandóan a Mozilla Firefox-om?

Figyelt kérdés

megnéztem a feladatkezelőbe( egyenlőre csak úgy tudom megoldani hogy ott a folyamatoknál kikapcsolom azután ujra tudom inditani, ha nem igy csinálom hanem csak simán az alkalmazásoknál zárom be akkor nem tudom ujbol elinditani mert azt irja hogy még fut és addig nem inditja el amig fut a másik)

olyan mintha az expoler zavarna be(mintha az akarna elindulni és ezért lassul be a mozilla)

de ezt csak gondolom, egyáltalán nem biztos

eddig nem csinálta ezt most kezte el

már frissitettem és még mindig csinálja


2012. jan. 17. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
én a plugin container hozzá tartozó folyamatban fejtettem meg az okát - kiegészítőként csak adblock, meg a tartalmak megjelenítéséhez legszükségesebbek vannak fenn, így őt inkább hanyagolom, amíg nem kezdenek vele valamit. Chrome-ot telepakoltam mindennel, amit el lehet képzelni, és még csak nem is lassul...
2012. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fagy az már majdnem mindenkinek. Cseréld le, pl a Chrome-ra.

Vagy arra amire én cseréltem, de nem írom le a nevét, mert itt fog óbégatni az összes 12 éves programfejlesztő.

Amúgy a rendszered tartalmazza. :))

2012. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Próbáld meg több registry tisztítót lefuttatni a gépen. Nálam (illetve édesapámnál) ugyanez volt a probléma.

Ugyanis hiába szeded le a programot, a regisztrációs adatbázisba rengeteg adata bennmarad.

Személy szerint az auslogic boot speed programot használtam (nem ingyenes, de letölthető :) ) és azzal takarítottam ki (többszörösen) a registry-t.

Az ingyenes verziók pld.: ashampoo, ccleaner, és hasonlókkal nem teljesen sikerült megoldani a problémát.

2012. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csori96 ***** válasza:

Nálam is ugyanez volt és sokáig nem találtam rá megoldást, de most már megvan.

A Mozillából el kell távolítani az Ask tool bar plugint majd a gépről is le kell törölni Ask tool bar programot.

2012. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!