Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám feltelepíteni...

Hogyan tudnám feltelepíteni ezt a programot? (s ü r g ő s lenne)

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy kaptam egy cd-t amin elvileg egy kresz program van. amint berakom a cd-t nekem eleve fel sem ismeri amin a cd-n van, nem hogy egyáltalán fel tudnám tenni. Mit tudnék tenni, hogy felismerje?

nem tudom hogy a windows 7 tesz így keresztbe, vagy esetleg a cd-íróm nem ismeri fel. (bár az egyik játékot beletettem, ami eredeti, és azt gond nélkül felismeri)

hogyan tudnám feltenni minél hamarabb, mert nekem vissza kell vinnem ezt a lemezt, de a program is kéne róla.


2012. jan. 17. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A kiterjesztést is jó lenne tudni. Meglehet hogy iso, és ahhoz daemon tools kell, ami nélkül nem tudod használni. Ha be van csomagolva, akkor ki kell csomagolni. Ha sima telepítő lenne (exe), akkor nem lenne vele gond.
2012. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én XP-t használok ezért amit mondok fele sem biztos:

Számítógép->ott kell lennie egy CD meghajtónak, azon jobb gomb majd tallózás/megnyitás (nemtudom melyik van ott)

és ha ott a fájlok között találsz egy setup.exe vagy ehhez hasonlót azt indítsd el

2012. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. sajnos nem tudom a kiterjesztést, de a deamon tools sem ismeri fel, egyáltalán nincs azon sem sehol.

2. ahhoz hogy én bármit tudjak kezdeni a cd-vel, elvileg újra kéne formáznom, legalábbis azt írja. de akkor ugyebár letöröl mindent, a másik meg hogy a pendriveommal is ez volt, hogy a formázás végén kiírta hogy sikertelen.

2012. jan. 17. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
A DAEMON-Tools-ot nem kell belekeverni. Az virtuális meghajtók létrehozására szolgál.
2012. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!