Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak DVD ről lehet feltelepíte...

Csak DVD ről lehet feltelepíteni az operációs rendszereket? Illetve bootolni a telepítő adathordozót?

Figyelt kérdés
A napokban újra szeretném rakni a gépemet de sajnos a DVD meghajtóm elromlott és ezért valami olyasmire gondolok, hogy esetleg egy pendriveról feltelepíteni a Windowst. Ez lehetséges? (:
2012. jan. 17. 21:33
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Igen, lehetséges (ha a számítógéped alkalmas USB eszközről való boot -olásra). Google barátoddal millió leírást találhatsz róla.
2012. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az az igazság hogy sok ilyet néztem de ezeket valahogy nehézkesen értem meg. Valamiért amikor próbálkozom a parancsorom valamit sosem ismer vagy valami ilyesmi pedig leírás alapján csinálom.

Az már megvolt, hogy a pendrivot leformáztam NTFS-re de innentől nálam halott az egész ügy :(

Nincs valami módja, hogy a letöltött win7-et rárakjam képfájlként úgy hogy azt a BIOS-ban beállítás után már rögtön bootol is róla? :s

2012. jan. 18. 18:24
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Próbáld ki a Novicorp WinToFlash -t.

[link]


Tud magyarul (igaz a Google fordító színvonalú). És nem kell a parancssorral kínlódnod.

2012. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
első ránézésre ez jónak tűnik (: majd kiderül, ksözönöm!
2012. jan. 18. 18:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Tisztelt P.O.C, nagyon szépen köszönöm a programot. Végre új rendszeren írhatom ezt (: Sikerült USB-ről.
2012. jan. 18. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!