Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet kitörölni az...

Miért nem lehet kitörölni az utorrent beépülőt a firefoxból?

Figyelt kérdés

Letöltöttem az Utorrent 3.0-t. A beépülői belekerültek a firefox-ba. Az időjárást meg ilyenek ezeket kikapcsoltam, de az utorrent keresőt nem tudom eltüntetni a firefox-ból.


Letöröltem az utorrentet, de a kereső még mindig ott van felül. Vezérlőpult-Programok. Itt sem találom, meg seholsem a gépemben.


Engem ez idegesít, mert lecsökkenti a firefox működését, és ha beírok valamit a google-ba, akkor az utorrent keresőbe is ugyanaz megjelenik.



2012. jan. 18. 01:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és XP-m van.
2012. jan. 18. 01:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Megpróbáltad Firefox alól is?

Keresd meg, a Kiegészítők-et, ott a Kiterjesztésekbe menj rá, hátha ott, le tudod tiltani, illetve eltávolítani azt.

2012. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, most látom: Firefox alól nem tudod eltüntetni.

Amúgy meg, nem kelletett volna letörölni az Uturrentet, hanem azon belül kellene lekapcsolni ezt a Firefox kiegészítőt.

Telepítsd fel újra az uTorrent progit, és azon belül próbáld meg, kikapcsolni ezt.

2012. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. jan. 18. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!