Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem települ fel a...

Lilaparduc kérdése:

Miért nem települ fel a Windows XP a Windows 7 mellé?

Figyelt kérdés
Létrehoztam 3 partíciót az 1Tb-os vinyómon. 150Gb ot adtam Win7 nek. 800Gb-ot progiknak és 40Gb ot Windows XP nek. Fentvan a windows 7 és nem akarom ujra telepíteni.. De próbáltam úgyis hogy windows Xp-t telepítek és utánna windows 7 et .. ugyanez a probléma hogy: Amikor telepítem a Windows-t akkor a Második windows telepítésénél mindig annál a résznél ahol újra indítja magát a telepítő (a telepítésnél..kb felénél |természetes|) szóval annál a résznél ujra indul a gép és nem leáll a telepítés.. el sem indul a gép ki írja az alaplap nevét.. na szóval az alaplap üdvözlőkép vagy miaz :D biosba ott lehet belépni ha lenyomom a DEL-t... de még eztsem engedi. egyszerűen nem lehet utánna semmit kezdeni a vinyóval.. úgy tudok vele valami kezdeni ha berakom az 5GB os ide-s vinyót aztán mélyformázom róla az 1 terrást.. ami nem 1 perc.. hogy telepítsem a windows XP-T a windows 7 mellé hogy ne áljon le a telepítés.. 6 DB xp lemezzel próbáltam.. mind fix jók..
2012. jan. 19. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert alapszabály, hogy azonos platformon belül előszőr mindig a régebbi kiadásuval kezdünk - esetedben XP-Vista-w7 a sorrend- majd jöhet a W7.

De ha Linuxot tennél fel, akkor előbb a Windowst és utána a Linuxot, mert a Linux okos és felismeri a telepített Windowst, hogy hozzáadhassa a rendszerbetöltőjéhez, de fordítva sajnos nem igaz, így a Windows telepítésével megölnéd a Linux telepítését. Windowsnál a régebbi Windows nem látja az újabbat!

2012. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
DE PRÓBÁLTAM A RÉGEBBIT-.- ÉS UTÁNNA AZ UJJAT UGYANUGY FOS
2012. jan. 19. 18:03
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsi csakmár ideges vagyok... leírtam a kérdésbe is hogy úgyis csináltam.
2012. jan. 19. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!